Ekibimize katılmak ister misiniz?

Detaylar sizin için önemli mi? Dosyalama ve dokümantasyon ilginizi çekiyor mu? O halde, PharmaSoft Farmakovijilans ve Ruhsatlandırma Departmanı’na gidiş yolculuğunuza buradan başlayabilirsiniz.
Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor musunuz? Digital konularda öncülük etmek sizi heyecanlandırıyor mu? Bu sorulara yanıtlarınız evet ise, PharmaSoft Bilişim Departmanı'na gidiş yolculuğunuza buradan başlayabilirsiniz.
En güçlü yönüm iletişim mi diyorsunuz? Yeni keşifler, yeni açılımlar sizi heyecanlandırıyor mu? PharmaSoft İnsan Kaynakları ve İş Geliştirme Departmanı'na giden yolculuğunuza buradan başlayabilirsiniz.

Aşağıdaki formu doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

  Açıklama

  KVKK Bilgilendirme Metni'ni okudum anladım.

  https://pharmasoft.com.tr/wp-content/uploads/2022/08/business-scaled-1.jpeg
  https://pharmasoft.com.tr/wp-content/uploads/2022/03/footer_logo_2.png
  https://pharmasoft.com.tr/wp-content/uploads/2017/03/logo_white.png
  Ürünlerimiz
  Demo Talebi

  Yazılımlarımız veya vermekte olduğumuz hizmetle ilgili bilgi veya demo talebiniz varsa aşağıdaki bağlantıdan bize ulaşın.

  Bu sitede yayımlanan her türlü görsel, yazı vb. materyal PharmaSoft İlaç Bilişim Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti’ ne aittir. Tüm hakları saklıdır.

  Copyright © 2022 PharmaSoft.com™ | Bu site PharmaSoft Geliştirme Atölyesi tarafından geliştirilmiştir. atelier@pharmasoft.com.tr  adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.