PharmaBASE Farmakovijilans Veri Tabanı
kullanmanız için nedenler

Tek bir platformdan yönetim ve takip kolaylığı
KVKK uyumlu güvenli elektronik arşiv
Alarmlı ve valide sistem
Veri geri çağırma ve duplikasyon kontrolü
Etkin veri migrasyonu
7/24 kesintisiz erişim

PharmaBASE
7/24

Sizin adınıza üstlendiğimiz tüm sorumluluklarınızın tamamlandığını 7/24 istediğiniz zaman görme imkânı ile
şeffaf çalışma modeli sunuyoruz.
https://pharmasoft.com.tr/wp-content/uploads/2022/03/tek_platform.jpg

Tek platformdan
yönetim ve takip

PharmaBASE farmakovijilans veri tabanı ile tüm farmakovijilans sorumlulukları, yönetmelik ve kılavuzlar çerçevesinde geliştirilmiş olan dinamik, esnek ve birbirine entegre 14 modül üzerinden yönetilir.

Farmakovijilans departmanı olarak hizmet verdiğimiz müşteri firmalarımız adına bu yönetim ve takibi biz gerçekleştiriyoruz.

Kendi bünyesinde farmakovijilans sorumluluklarını yerine getiren müşterilerimizin takip ve yönetimi tek bir platformdan kolaylıkla gerçekleştirebilmelerini sağlayan opsiyonlarımızdan biri de

Etkin
veri migrasyonu

Geçmiş dönemlere ait tüm farmakovijilans verilerinizin tamamı sistem uyumlu formatlar halinde PharmaBASE’e aktarılır.

Veri bütünlüğünün korunduğu migrasyon süreci sonunda tüm geçmiş verileriniz PharmaBASE üzerinden sorgulanabilir, geri çağrılabilir ve takip eden süreçte rapor oluştururken kullanılabilir.

Güvenli
elektronik arşiv

KVKK uyumlu kayıt özelliği, aktif olarak verilerin geri çağrılabildiği sistemi, otomatik duplikasyon kontrolü ile mükerrer kayda izin vermeyen güvenli elektronik arşivi ile PharmaBASE, Elektronik Kayıt Defteri sayesinde farmakovijilans sisteminizin değişiklik geçmişini kayıt altına alır.
https://pharmasoft.com.tr/wp-content/uploads/2022/03/Guvenli-elektronik-arsiv.jpg

Teknik Altyapı

En güncel teknolojiler ile geliştirilen online veri tabanımız, sistem güncellemelerinin düzenli takibiyle güvenlik açığına izin vermez.
Etkin kullanıcı ara yüzü ve birbirine entegre modüller ile veri tutarlılığını garanti ederek sıfır hata politikası kapsamında rapor üretimine imkân tanır.

Bulut teknolojisi sayesinde, her noktadan giriş yapılabilir.
Tek bir veri tabanından yönetilen süreçler veri bütünlüğünü sağlarken, fiziksel olarak farklı lokasyonlarda alınmış olan yedekler ile iş sürekliliğini garanti eder.
https://pharmasoft.com.tr/wp-content/uploads/2022/05/PharmaBASE-Kullanimi.jpg
https://pharmasoft.com.tr/wp-content/uploads/2022/03/footer_logo_2.png
https://pharmasoft.com.tr/wp-content/uploads/2017/03/logo_white.png
Ürünlerimiz
Demo Talebi

Yazılımlarımız veya vermekte olduğumuz hizmetle ilgili bilgi veya demo talebiniz varsa aşağıdaki bağlantıdan bize ulaşın.

Bu sitede yayımlanan her türlü görsel, yazı vb. materyal PharmaSoft İlaç Bilişim Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti’ ne aittir. Tüm hakları saklıdır.

Copyright © 2022 PharmaSoft.com™ | Bu site PharmaSoft Geliştirme Atölyesi tarafından geliştirilmiştir. atelier@pharmasoft.com.tr  adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.